Przykładowe zajęcia z wykorzystaniem MikroTik RouterOS – Routing oraz VLAN

Data publikacji: 5 maja 2022, 05:41

Podczas warsztatów pokażemy jak ciekawie i komfortowo poprowadzić zajęcia z tematyki sieci komputerowych w wykorzystaniem MikroTik RouterOS.
Zaprezentujemy, jak na co dzień podczas szkoleń nauczamy dwóch wybranych tematów:
VLAN (Virtual Local Area Network) i routing statyczny.

Zajęcia dedykowane są dla nauczycieli przedmiotów informatycznych oraz osób odpowiedzialnych za wybór optymalnych narzędzi edukacyjnych.

Podczas zajęć przewidziano konkursy z nagrodami 🙂

O MWTC:

MikroTik Warsaw Training Center (MWTC) to działające od 2016 roku akredytowane centrum szkoleniowe MikroTik. W 2021 roku przeszkoliliśmy z zakresu MikroTik ponad 700 osób, stajać się największym centrum szkoleniowym MikroTik w Europie. Nasz zespół tworzą osoby o wieloletnim doświadczeniu w branży IT. Na nasz profesjonalizm składają się fachowa wiedza, przestrzeganie wysokich standardów jakości i zaangażowanie. Dbamy o jakość metodyczną oraz merytoryczną oferowanych szkoleń. Angażujemy się również w projekty podnoszące wiedzę i świadomość na temat technologii sieciowych. Współpracujemy z jednostkami edukacyjnymi będąc dla nich wsparciem w zdobywaniu kompetencji z zakresu sieci komputerowych oraz jako koordynatorzy podczas akredytacji Akademii MikroTik.